• Vanaf €100,- gratis verzending
  • Vanaf €100,- gratis verzending

Smokey Goodness - Burgers & Bites

€ 22,50

incl. belastingen plus verzending
Op voorraad
Levertijd: 1-3 dag(en)

Beschrijving

Jord Althuizen's nieuwste BBQ-boek Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness.

Back to the USA we go! In Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte BBQ werk, en wil je something hot & fast. En waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA?

In dit BBQ-avontuur neemt Jord je mee van de deli's van New York tot aan de foodtrucks in Portland: op zoek naar a full serving of Smokey Goodness flavour maar voor half the time. Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco's of spicy BBQ snacks-on- a-stick. We want it all, and we want it now!